gototopgototop
Joniškio „Aušros“ gimnazijos parko atidarymo šventė
Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Konkursas – akcija „Sveikatos fiesta 2019“
Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Atidarytas atnaujintas gimnazijos stadionas
Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Erasmus dienos gimnazijoje
Trečiadienis, 16 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Atidaryta 4-oji Garbės galerijos dalis
Penktadienis, 04 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Spalio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 02 Spalis 2019

Skaityti toliau...
DOFE programos baigiamasis žygis PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 08 Birželis 2016 12:58

Birželio 5-6 dienomis mes, Joniškio „Aušros“ gimnazijos moksleiviai ,Dofe programos dalyviai, leidomės į kvalifikacinį žygį. Mus vertino šaunios vertintojos: Irmina ir Kristina. Mūsų  tikslas buvo apklausti kaimų gyventojus  apie žymius žmones, gyvenusius Joniškio krašte. Šis žygis buvo tikras išbandymas siekiant bronzos ženklelio. Juk tai mūsų pirmasis žygis! Nors pečius slėgė sunkios kuprinės, o batai negailestingai trynė kojas, šie išbandymai mūsų nuotaikos nesugadino, lyginant  su tuo, t  ką patyrėme pirmąją dieną kelyje. Pirmąją dieną startavome plačiai šypsodamiesi ir pasiryžę įveikti žygį be jokių klaidų, kol nepriėjome rapsų lauko... Apsižvalgę aplinkui įvertinome situaciją ir vienbalsiai nutarėme žygiuoti 3 kilometrus per rapsų lauką. Išsirikiavome vorele ir leidomės į kelią, nes laikas bėgo. Iš pradžių šis laukas kėlė juoką, bet paėjus porą šimtų metrų šypsena dingo iš mūsų veidų. Augalai  buvo lygūs mūsų ūgiui, aplink nieko nematėme, tik geltoną spalvą aplink save. Ėjome, kliuvome, griuvome, kėlėmės ir vėl ėjome...

Šiame žygyje  išryškėjo mūsų komandos vieningumas: vienas kitam padėjome, nešėme vienas kito kuprines, kad tik vedlys (pirmasis vorelės žmogus) kuo greičiau skintų kelią tarp susipynusių rapsų. Atidavėme visas jėgas, kad pasivytume laiką, todėl ėjome be sustojimų, kol galiausiai jį pasivijome ir atsikvėpėme. Vakare pasiekę savo stovyklavietę virėme  grikių košę, statėme palapines, žaidėme žaidimus, dalijomės dienos įspūdžiais ir juokėmės. Ryte kėlėmės anksti, pusryčiavome ir vėl leidomės į kelią. Reikėjo įveikti  paskutinę dieną: pereiti  pelkėtas vietas, šlapias kvartalines linijas. Išėję iš miško, išvydome tai, ko tikrai nesitikėjome ir nenorėjome išvysti -  ir vėl  RAPSAI! Šį kartą juos įveikėme lengviau. Eidami miško pakraščiu matėme stirnas ir kiškius, ausis  užliedavo paukščių balsų melodijos...

Pasibaigus žygiui, aptardami rezultatus su vertintojomis save įsivertinome. Po susitikome ir  su mūsų vadovėmis: mokytojomis  Sigma ir Daiva, kurioms esame be galo dėkingi už rūpestį ir kruopštų parengimą žygiui. Kepant dešreles  įspūdžiai liejosi per kraštus, netgi žygiui davėme pavadinimą „Rapsai“!

2a klasės mokinė Brigita Mažuknaitė

 

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2019 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.