gototopgototop
Joniškio „Aušros“ gimnazijos parko atidarymo šventė
Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Konkursas – akcija „Sveikatos fiesta 2019“
Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Atidarytas atnaujintas gimnazijos stadionas
Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Erasmus dienos gimnazijoje
Trečiadienis, 16 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Atidaryta 4-oji Garbės galerijos dalis
Penktadienis, 04 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Spalio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 02 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Tyrėjų naktis ŠVK PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 15 Rugsėjis 2016 10:46

Jau ne pirmus metus Šiaulių valstybinė kolegija jungiasi prie „Tyrėjų nakties“ – tarptautinio renginio, vykstančio paskutinį rugsėjo penktadienį. Kokių įdomybių projekto dalyviams pasiūlysime šiemet? Susidomėjusių laukia atviros laboratorijos, interaktyvios veiklos, demonstracijos, kūrybinės dirbtuvės ir paskaitos. Registracija jau vyksta.

Tarp šiųmečių veiklų – 3D modelių spausdinimas, mirksiukų litavimas, eksperimentai su nuostabiaisiais RGB šviestukais ir kiti įdomūs užsiėmimai, susiję informacijos mokslais, sveika aplinka, svajonių namo statybomis.

Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakultetas kviečia domėtis automobilių techninių parametrų nustatymu, robotika – „Tyrėjų naktyje“ kviesime suprojektuoti, sukonstruoti ir užprogramuoti savo robotą!

Sveikatos priežiūros fakultete laukia paskaita ir praktiniai užsiėmimai apie jaunuolio odos priežiūrą, bus galima susipažinti su laisvojo kybojimo koncepcijos naudojimo principais, klausytojus sudomins paskaita apie modernius reabilitacijos metodus, taikomus gydant Parkinsono ligą.

Išankstinė registracija interneto svetainėje www.tyrejunaktis.lt vyks iki rugsėjo 20 dienos.

„Tyrėjų naktis“, kaip skelbia organizatoriai, yra išskirtinis renginys: daugelis Europos mokslo ir tyrimų laboratorijų atveria duris, mokslininkai ir tyrėjai, paprastai dirbantys uždarose laboratorijose ar mokslo centruose, išeina pabendrauti su visuomene. Jau daugiau nei dešimtmetį „Tyrėjų naktis“ mokslo entuziastus kviečia susipažinti su įtraukiančiais ir intriguojančiais moksliniais tyrimais, inovacijomis ir išradimais. Pirmoji „Tyrėjų naktis“ 2005 m. suorganizuota Europos Komisijos iniciatyva. Taip norėta didinti mokslininkų pripažinimą visuomenėje, sudaryti galimybę iš arti susipažinti su jų darbais ir pasiekimais. Išaugusi ir vis daugiau lankytojų pritraukianti „Tyrėjų naktis“ kasmet apima daugiau nei 30 Europos šalių ir daugiau nei 300 miestų.

Tūkstantines entuziastų minias pritraukiantis renginys šiemet į pažintį su mokslu kvies rugsėjo 30 d. Tie, kuriems įdomus mokslas, turės kur paganyti akis: organizatoriai planuoja daugiau nei 300 nemokamų renginių, žadančių nustebinti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Molėtų ir kitų Lietuvos vietų gyventojus.

Renginį organizuoja Baltijos pažangių technologijų institutas. Tradiciškai šių metų „Tyrėjų naktis” yra skirta visiems – skirtingo amžiaus, patirčių ir pomėgių žmonėms, kurie pasinerti į savuosius atradimus bus kviečiami tiek mokslo įstaigose, tiek viešose erdvėse.

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2019 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.