gototopgototop
Atidaryta 4-oji Garbės galerijos dalis
Penktadienis, 04 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Spalio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 02 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Mokykloje lankėsi Woman Go Tech dalyvė
Trečiadienis, 02 Spalis 2019

Skaityti toliau...
„#BeActive“ sporto savaitės žaidynės
Penktadienis, 27 Rugsėjis 2019

Skaityti toliau...
Netradicinio ugdymo diena
Penktadienis, 27 Rugsėjis 2019

Skaityti toliau...
Europos paveldo dienos
Penktadienis, 27 Rugsėjis 2019

Skaityti toliau...
„Aušros“gimnazistės ŠU medijų meno parodos- konkurso „Tėvynė. Provincijos istorijos“ dalyvės PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 12 Gruodis 2016 09:04

Šiaulių universiteto Menų katedros Audiovizualinio meno studijų programos studentai organizuoja medijų meno parodą - konkursą „Tėvynė. Provincijos istorijos“ ir ją skiria ŠU 20-ečiui. Šio projekto tikslas: paskatinti jaunimą aktyviau įsijungti į užklasinį kultūrinį gyvenimą, plėtoti bendradarbiavimą tarp aukštųjų mokyklų ir gimnazijų, supažindinti su universiteto veikla ir atkreipti moksleivių dėmesį, kad baigus gimnazijas „atrastų“ ne tik didmiesčių universitetus, pasvarstytų galimybes likti, o ne išvykti iš Lietuvos.
Šiemet dalyvauti pakviestas jaunimas iš mažesnių miestų ir miestelių. Organizatoriai aplankė Kužių, Gruzdžių, Meškuičių, Kuršėnų, Joniškio, Radviliškio, Pasvalio, Šeduvos, Tauragės gimnazijas, supažindino mokinius su projektu, parodė studentų kūrinius. Sudarytos mokinių grupelės, o kiekvienai grupelei vadovauja studentas. Jis konsultuoja, pataria, suteikia moksleiviams įvairių meno ir meno technologijos žinių, padeda jiems įgyvendinti kūrinį (instaliaciją, video, projekciją, fotografijas, t.y. naudojant visas medijas). Tokiu būdu moksleiviai  įgis ne tik kūrybinės ir studentiškos patirties, bet ir patikrins savo suinteresuotumą tokiai veiklai, o studentai galės praktiškai pritaikyti vadybos žinias, perduoti sukauptą patirtį. Projekte dalyvauja ir gimnazijų mokytojai. Džiugu pamonėti, kad mūsų gimnazijos dailės  mokytoja Jurgita Burauskienė ir dvi abiturientės  maloniai įsijungė į šį projektą. Medijų meno parodos-konkurso „Tėvynė. Provincijos istorijos" atidaryme praėjusią savaitę dalyvavo Tauragės Žalgirių gimnazijos, Kužių, Šeduvos, Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos, Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos, Joniškio „Aušros" ir Radviliškio Vaižganto gimnazijų mokiniai ir mokytojos. Atidaryme dalyvavo ŠU prorektorius prof. dr. Remigijus Bubnys, Menų katedros vedėjas doc. dr. Vytautas Žalys, doc. Arūnas Uogintas ir kt.

Mūsų gimnazijos dalyvės- abiturientės apdovanotos padėkos raštu bei  fotografijų knyga. Puikias nostalgiškas  fotografijas projektui sukūrė  4c klasės mokinės  Greta Patarakaitė ir Gaudrė Kriščiūnaitė. Jų mokytoja-  Jurgita Burauskienė. Mokinę ir projekto dalyvę konsultavo Audiovizualinio meno studijų programos studentė Agnė Gabrielė Jasinskaitė.

Džiaugiamės puikiais Gretos ir Gaudrės  fotografijomis.

Žurnalistų būrelio informacija

 

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2019 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.