gototopgototop
Atidaryta 4-oji Garbės galerijos dalis
Penktadienis, 04 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Spalio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 02 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Mokykloje lankėsi Woman Go Tech dalyvė
Trečiadienis, 02 Spalis 2019

Skaityti toliau...
„#BeActive“ sporto savaitės žaidynės
Penktadienis, 27 Rugsėjis 2019

Skaityti toliau...
Netradicinio ugdymo diena
Penktadienis, 27 Rugsėjis 2019

Skaityti toliau...
Europos paveldo dienos
Penktadienis, 27 Rugsėjis 2019

Skaityti toliau...
Aštuntajam rajoniniam dainų ir šokių festivaliui nuaidėjus PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 06 Vasaris 2017 12:48

„Kaip uždainavo, taip ir uždainavo visa Lietuva",- tokiais viename interviu ištartais kompozitoriaus žodžiais prasidėjo jau aštuntasis rajoninis dainų ir šokių festivalis, skirtas mūsų kraštiečiui Algimantui Raudonikiui.

Festivalio koordinatorė ir organizatorė Joniškio "Aušros" gimnazijos muzikos mokytoja ekspertė Birutė Jurgaitytė į renginį sukvietė visų Joniškio miesto ir rajono ugdymo įstaigų dainorėlius ir šokėjėlius - pagal kompozitoriaus Raudonikio kurtą muziką pasirodymus paruošė ir pristatė net trylika kolektyvų: Joniškio vaikų lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ vokalinis ansamblis (vadovė Alfreda Gavorkienė), Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos šiuolaikinio šokio grupė ,,Spindulėlis“ (vadovė Vilma Černauskienė), Joniškio vaikų darželio „Vyturėlis“ popchoras (vadovė Ingrida Buožiuvienė), Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos  šokių studijos „Kibirkštėlė“ jaunučių, jaunių ir jaunuolių grupės (vadovė Sandra Paulavičienė), Joniškio vaikų lopšelio – darželio „Saulutė“ duetas Marta Remeikaitė ir Viltė Grebeniukaitė (vadovė Gražina Pamparienė), Joniškio rajono Mindaugių pagrindinės mokyklos jaunučių vokalinis ansamblis (vadovė Almina Valiulienė), Joniškio rajono Skaistgirio gimnazijos duetas Lukrecija ir Smiltė Rapečkaitės bei solistė Samata Butvydaitė (vadovė Rita Eidukienė), Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos mergaičių vokalinis ansamblis (vadovė Virginija Pučkuvienė), Joniškio žemės ūkio mokyklos merginų vokalinis ansamblis (vadovė Jolita Danasienė), Joniškio „Aušros“ gimnazijos merginų tautinių šokių grupė (vadovė Sigma Jonušienė), Joniškio „Aušros“ gimnazijos grupė „Po trijų“ (vadovas Pranas Petraitis) bei Joniškio „Aušros“ gimnazijos solistė Monika Valančiauskaitė (vadovė Birutė Jurgaitytė).

Džiugu, kad Joniškio „Aušros“ gimnazijoje (anksčiau Joniškio 1-ojoje vidurinėje mokykloje) besimokiusio  kompozitoriaus Algimanto Raudonikio įmintų žingsnių aidas skamba iki šiol ir įkvepia bei vienija ne tik tuos, kurie užaugo su kompozitoriumi, bet ir mūsų miesto bei rajono jaunimą.

Dėkojame Joniškio kultūros centro darbuotojams, sudariusiems galimybę festivaliui įvykti.

Joniškio „Aušros“ gimnazijos informacija.

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2019 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.