gototopgototop
J. Kisieliaus meninio skaitymo konkursas (mokyklos etapas)
Trečiadienis, 29 Sausis 2020

Skaityti toliau...
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada (rajono etapas)
Trečiadienis, 29 Sausis 2020

Skaityti toliau...
Kaip gurkšnis šaltinio vandens...
Trečiadienis, 15 Sausis 2020

Skaityti toliau...
Sausio mėn. renginių planas
Antradienis, 14 Sausis 2020

Skaityti toliau...
Gimnazistai mokėsi bibliotekoje
Antradienis, 14 Sausis 2020

Skaityti toliau...
Abiturientai aplankė literatūrines Kauno vietas
Antradienis, 14 Sausis 2020

Skaityti toliau...
Tarptautinis projekto „ What‘s your impact on Earth“ koordinatorių susitikimas Vengrijoje PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 20 Lapkritis 2017 12:05

Džiaugiamės, kad gimnazija pradeda dalyvauti  naujame tarptautiniame projekte What‘s your impact on Earth“. Šalių, dalyvaujančių projekte ( Estijos, Italijos, Lenkijos, Portugalijos, Lietuvos ir Vengrijos), koordinatorių susitikimas įvyko Tapioszlos mieste, Vengrijoje, lapkričio 6- 9 dienomis.  Kruopščiai planuodami kiekvieną projekto dalį ( Žemė, Oras, Vanduo, Maistas), kalbėjomės apie pagrindinius projekto etapus. Susitikimo metu vyko projekto logotipo konkursas. Kiekviena šalis pristatė savo variantus, atsivežtus iš savo mokyklų.  Geriausiu buvo pripažintas Joniškio „Aušros“ gimnazijos 4b klasės mokinės Irmos Balčiūnaitės sukurtas logotipas.. Sveikinimai!

Susitikimo metu projekto dalyviams vengrų mokiniai paruošė gražų pasveikinimą- pristatė šokio spektaklį. Mes buvome sužavėti puiki reginiu. Vizito metu taip pat buvo įdomu pamatyti novatorišką technologiją -  saulės energijos sistemos ir geoterminių kanalų naudojimo galimybę Tapioszlos miestelyje. Ji tikrai įspūdinga! Laisvu nuo užsiėmimų metu turėjome galimybę susipažinti su gražia Vengrijos sostinės architektūra, biologijos mokytojos Szilvi dėka  paragavome tradicinės vengrų virtuvės patiekalų, ji paruošė nepaprastai gardžius pietus.

Kitas šio projekto susitikimas vyks 2018 metais kovo mėnesį Portugalijoje, kur dalyvaus 3 mokiniai ir 2 mokytojai. 

 

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.