gototopgototop
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Smiginio varžybos
Penktadienis, 06 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Kovo mėn. renginių planas
Trečiadienis, 04 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Mūsų gimnazistų laimėjimai konkurse „FizasBioChemis“
Pirmadienis, 02 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Gimnazijoje vyko jaunųjų matematikų komandinės varžybos
Antradienis, 25 Vasaris 2020

Skaityti toliau...
Kūrybiškumas, darbas, sėkmė – tobulo mokytojo kasdienybė
Pirmadienis, 24 Vasaris 2020

Skaityti toliau...
Projekto vizitas PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 16 Lapkritis 2013 13:21

Neseniai  Joniškio „Aušros“ gimnazijos mokinės A.Grigaliūnaitė, V. Rudytė ir S. Pukinskytė lydimos  mokytojų:  V. Židonienės, K. Judžentytės  ir V. Sutniko  svečiavosi Lenkijoje „Healthy life for a healthy world“ projekto susitikime.

Lenkijoje svečiavosi ir kiti projekto dalyviai iš partnerinių mokyklų vengrai, italai, olandai ir suomiai. Mūsų komanda atvyko  anksčiau už visus kitus dalyvius. Taigi pirmąją dieną apžiūrėjome netoliese esantį Gorilico miestelį. Antrąją dieną buvo surengtas susitikimas mokykloje, jame mėgavomės mokinių koncertu, kuriame lenkai šoko savo nacionalinį šokį „Polonezą“ , taip pat vaidino Krokuvos miesto vardo istoriją – riteris, vardu Krakas, išgelbėjo miesto žmones nužudydamas drakoną.  Vėliau mokiniai pristatinėjo savo projektus, po jų keliavome į vieną seniausių Lenkijos miestų - Biečą, apžiūrėjome jo siauras gatveles,  suvalgėme naminių ledų ir pažiūrėjome senovės riterių kovų inscenizaciją, po kurios galėjome šaudyti iš lanko ir matuotis riterių šarvus, vykome vakarieniauti ir dalyvavome karaokės vakarėlyje. Trečiąją dieną keliavome į Krokuvą, pamatėme įvairių objektų žaisdami  orientacinį žaidimą, apžiūrėjome Vavelio katedrą.  Įsitikinome, kad Krokuva – vienas gražiausių miestų!  Jis sužavėjo savo architektūra. Ketvirtąją dieną turėjome galimybę dalyvauti pamokose: kūno kultūroje, fizikoje, chemijoje.  Po pietų  važiavome į Krynicą. Ten traukinuku užkilome į kalną. Kadangi pietinėje Lenkijoje, kur mes ir svečiavomės, ruduo dar tik prasidėjęs, medžiai buvo labai gražūs bei spalvingi. Leistis nuo kalno turėjome pėsčiomis, todėl kelias nebuvo labai aiškus ir trumpas. Paskutinį vakarą dalyvavome atsisveikinimo vakarėlyje. Savaitė prabėgo greitai, kūrybingai, naudingai.

Po keliolika valandų trukusios kelionės grįžome pavargę, Lenkija tikrai nenusivylėme, dar ir dabar dalinamės įspūdžiais apie aplankytus gražiuosius šalies miestus ir juose vykusius linksmus nutikimus!

 

Projekto dalyvės

Aušrinė, Samanta, Vakarė

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.