gototopgototop
Atidaryta 4-oji Garbės galerijos dalis
Penktadienis, 04 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Spalio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 02 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Mokykloje lankėsi Woman Go Tech dalyvė
Trečiadienis, 02 Spalis 2019

Skaityti toliau...
„#BeActive“ sporto savaitės žaidynės
Penktadienis, 27 Rugsėjis 2019

Skaityti toliau...
Netradicinio ugdymo diena
Penktadienis, 27 Rugsėjis 2019

Skaityti toliau...
Europos paveldo dienos
Penktadienis, 27 Rugsėjis 2019

Skaityti toliau...
Gimnazijos vardadienio šventė PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 02 Gruodis 2013 09:16

Kasmet lapkričio 23d. Joniškio „Aušros“ gimnazija švenčia savo vardadienį (gimnazijai šis vardas suteiktas 1995 m.). Šiai progai paminėti buvo skirta visa savaitė- visą savaitę šurmuliavo mokykla. Gimnazijoje lankėsi buvęs gimnazijos auklėtinis,  Kauno valstybinio lėlių teatro aktorius Mindaugas Ancevičius. Jis susitiko su visomis klasėmis: dovanojo dainas, grojo, kalbėjosi su mokiniais jiems rūpimais klausimais (apie rūkymą, alkoholį, narkotikus, TV laidas, kiną, teatrą, knygas, šiandienines jauno žmogaus vertybes ir kt.). Daugelis akis į akį matė Mindaugą pirmą kartą, nors TV ekranuose (šiuo metu rodomas filmas „Rojus Lietuvoje“, kuriame jis filmavosi) jį galime išvysti kiekvieną vakarą. Mindaugas- pirmasis Mokinių prezidentas, tuo metu buvęs dar aštuntokas laimėjo rinkimus ir ėmė vadovauti mokinių savivaldai. Taigi dabartinis (dešimtasis) Mokinių prezidentas Ramūnas Briedis turėjo galimybę susitikti su savo pirmtaku. Mindaugas negailėjo patarimų jaunajam kolegai, nuoširdžiai drąsindamas linkėjo sėkmės, naujų idėjų, stiprybės.

Dvi dienas atskirose klasių grupėse pirmą kartą vyko PEREINAMOSIOS MOKINIŲ PREZIDENTO TAURĖS virvės traukimo varžybos. Šių varžybų sumanytojas- Prezidentas  Ramūnas Briedis, kuriam įsteigti taurę padėjo (finansavo išlaidas) Joniškio rajono jaunimo klubas INTERAKT (Prezidentas- buvęs gimnazijos auklėtinis Eimantas Balta ir jo pavaduotoja I.Šeškevičiūtė). Sporto salė skendėjojo varžybų triukšme, sirgaliai palaikė savo komandas skanduotėmis, plakatais...O jau kaip „sirgo“ dėl saviškių auklėtojai G.Poliakas, G.Mikulėnas, D.Petrošiūtė. B.Jurgaitytė, I.Jakienė- gražu buvo žiūrėti. 1-2 kl. grupėje laimėjo 2a kl. komanda (klasės auklėtoja V.Vitkienė), o 3-4 kl. grupėje 3c kl. komanda „Nenugalimasis 8-as“ (klasės auklėtoja B.Jurgaitytė). Taigi pereinamosios taurės atiteko jiems. Varžybų dalyvius ir sirgalius gimnazijos vardadienio proga sveikino svečiai Brigita Kavaliauskaitė ir Renatas Kandrotas iš Marijamoilės  Rygiškių Jono gimnazijos, linksmino gimnazijos šiuolaikinių šokių grupė „Delinga“ (vadovė mokyt.S.Jonušienė).

Šventinės savaitės finale- mokinių Seniūnų tarybos surengta popietė „Mes“. Joje dalyvavo visų klasių bei  miesto jaunimo organizacijų atstovai.  Dalyviai žiūrėjo filmukus apie Joniškio jaunimą, gimnaziją. Gimnazijos Mokinių prezidentas Ramūnas Briedis priminė svarbiausius gimnazijos istorijos faktus,  pristatė gimnazijos Seniūnų tarybos struktūrą, veiklas; apie gimnazijoje vykdomą  projektą „Judėl kitaip“ pasakojo jo koordinatorė, neformalios  jaunimo grupės  „Stop“ vadovė E.Jonušaitė; Joniškio jaunimo klubo „Interact“ prezidento pavaduotoja I.Šeškevičiūtė pasakojo apie savo klubo veiklą; L.Nechajūtė – apie jaunimo klubą„Imperija“, apie LMP (Lietuvos moksleivių parlamentas) kalbėjo atstovaujanti Joniškio rajono moksleiviams šioje organizacijoje B.Šermukšnytė. Susitikime dalyvavę grupių „LMS“  (Lietuvos moksleivių sąjunga) bei „Apskritas stalas“ nariai kalbėjo apie šių grupių vydomas akcijas, renginius, kvietė ir kitus prisijungti. Popietės dalyvius linksmino daininkai Neda, Džiugas, gimnazijos vokalinė- instrumentinė grupė (vadovai mokyt.B.Jurgaitytė, P.Petraitis) Moksleiviai diskutavo apie galimybę iškoti naujovių savo vaiklose, žaidė žaidimus, vaišimosi vardadienio pyragais...

Neformaliojo švietimo ir pagalbos mokiniui skyriaus vedėja Vilija Bartašienė

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2019 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.