gototopgototop
Vilniaus universitetas šiemet skiria net 100 studijuoti skatinančių stipendijų.
Pirmadienis, 08 Liepa 2019

Skaityti toliau...
Pozityvus lavinimas – laiminga mokykla Skaitykite daugiau: http://www.svietimonaujienos.lt/pozityvus-lavinimas-laiminga-mokykla/
Pirmadienis, 08 Liepa 2019

Skaityti toliau...
Netradicinė literatūros pamoka – knygos sutiktuvės
Pirmadienis, 08 Liepa 2019

Skaityti toliau...
Literatūriniai Anykščiai
Pirmadienis, 17 Birželis 2019

Skaityti toliau...
Lietuvos mokyklų žaidynės
Penktadienis, 07 Birželis 2019

Skaityti toliau...
2a klasės žygis
Antradienis, 28 Gegužė 2019

Skaityti toliau...
Svečiuose – LAJM – Lietuvos Aukštosios Jūreivystės Mokyklos pirmakursiai PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 03 Kovas 2014 12:10

Vasario 28 d. 12 val. į aktų salę susirinko 2-3-4 g klasių mokiniai.

Į svečius atvyko mūsų buvęs auklėtinis, dabar LAJM pirmakursis, Tomas Ališauskas – jis dabar studijuoja laivų mechaniką. Jis buvo įstojęs į Lietuvos Karo Akademiją, tačiau perėjo į LAJM ir savo sprendimu yra patenkintas. Su juo atvyko ir dvi merginos, abi jos skaistgirietės, tai Monika Ramašauskaitė ir Gintarė Vaitekūnaitė, jos abi -  būsimosios laivavedės, taip pat pirmakursės. Įdomu buvo klausytis, kad  jų kurse yra tik 4 merginos iš 96 įstojusiųjų į laivavedybą . Jūrines profesijas daugiausia renkasi vyrai ir LAJM paruošti  laivų kapitonai išeina į jūrą.

Studentai pirmakursiai labai gražiai pristatė LAJM, joje vykdomas studijų programas, 2014 m. priėmimo konkursinio balo sandarą. Visose studijų programose yra profesinė jūrinė anglų kalba, todėl stojantiesiems rekomenduojama įgyti anglų kalbos pagrindus. Asmenys geriausiųjų eilėje rikiuojami pagal konkursinį balą. Konkursinį balą sudaro brandos egzaminų įvertinimai ir dalyko metinis pažymys, padauginti iš svertinių koeficientų.

Žiūrėjome nuotaikingas nuotraukas , atsakinėjome į klausimus, gavome prizų – taip reikalingų pieštukų. Dar nuo LAJM gavome  dovaną – įrėmintą anglišką eilėraštį ,,WHY A SHIP IS CALLED A SHE‘‘. Jį padovanosime anglų kalbos mokytojoms.

Studentams norisi palinkėti sėkmės ir ryžto, ir  septynių pėdų po kyliu.

ATVIRŲ DURŲ DIENA  LAJM – 2014 M. KOVO 15 D. 10 – 14 VAL.

Norintys atvažiuoti, prašome kreiptis  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai     arba

Tel.: (8 46)397 240, (846)410 310

Karjeros koordinatorė Stasė Stulginskienė

 

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2019 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.