gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Spalio 22 dieną Joniškio "Aušros" gimnazijoje- XI Mokinių prezidento ir kandidato į LMP rinkimai. PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 21 Spalis 2014 17:00

Mieli moksleiviai,

Kviečiame aktyviai dalyvauti rinkimuose ir atiduoti savo balsus.

Neleiskite, kad už Jus nuspręstų kiti.

P.s. balsuoti galite spalio 22d.  nuo 8.00 val. iki 24.00 val. prisijungę prie www.tamo.lt

 

Rinkimų komisija

          

Aš, Greta Narbuntaitė-  2e kl. mokinė. Keliu savo kandidatūrą į gimnazijos prezidentės postą, nes mano auklėtoja sakė, kad aš maladiec”. Esu veikli, lankau dainavimo studiją, liaudiškus šokius pas šokių vadovę Sigmą, moku planuoti savo laiką, laisvalaikiu būnu su draugais, kalbamės rimtomis temomis, kurios priveda iki reivinimų” kaimuose. Galbūt  visi kartu pareivinsime” ir mokykloje. Taip pat esu charizmatiška, komunikabili, laikausi duoto žodžio, manau, kad turiu didelę širdį. Esu įsitikinusi, kad dideli dalykai prasideda nuo mažų. Bandau tai įrodyti pateikdama jums savo būsimos veiklos planą. Man atrodo, kad reikia:

 • gerinti atmosferą: turiu galvoje mūsų pačių elgesį gimnazijoje su mokyklos bendruomenės nariais;
 • mes visi norime penktadienių be uniformos. Jeigu visi kasdien gerbsime ir nešiosime gimnazijos uniformą, tikslą pasieksime – dieną be jos;
 • man svarbi jūsų nuomonė: stengsiuosi išklausyti išmintingų idėjų ir jas visi drauge įgyvendinsime;
 • praskaidrinkime savo dienas suorganizuodami Nemokamų apkabinimų dieną”;
 • susitikime su mums visiems įdomiais, patraukliais žmonėmis ir susitikimo metu nekrapštykime nosies – būkime aktyvūs ir kitų renginių dalyviais;
 • tęskime netradicinių renginių estafetę.

Nesvarbu, kad esu tik dešimtokė, mano jaunas amžius netrukdo šiai veiklai, o kaip tik padeda įgyvendinti naujai užgimusias idėjas.

 

 

Rinkiminė programa

 

 • Skatinti moksleivius būti kultūringesniais (sveikintis su mokyklos bendruomenės nariais, atitinkamai elgtis klasėse, koridoriuose);
 • Skatinti moksleivius gerbti gimnazijos uniformą ir grąžinti dieną be jos;
 • Interaktyvios pamokos;
 • Skatinti mokinius teikti 2% paramą ir prisidėti prie mokyklos renovavimo;
 • „Nemokamų apkabinimų diena“ (mokiniai pasisveikindami vienas su kitu apsikabina);
 • Bendradarbiavimas su užsienio mokyklomis;
 • Valgykloje gauti sveikesnio maisto, galimybė valgyti vegetarišką maistą;
 • Renginys prezidento(-ės) taurei laimėti;
 • Diskoteka mokykloje;
 • Mokinių humoro klubas.

 

Aš esu Paulius Kuprevčius, 2b klasės mokinys. Kandidatuoti į mokinių parlamento postą mane paskatino bendraklasiai ir draugai. Visada galvojau, kad galiu pagerinti ir patobulinti mūsų gimnaziją. Manau, kad geriausias būdas pasiekti šį tikslą yra tapti gimnazijos Mokinių Prezidentu. Nors truputi abejojau, ar kandidatuoti, dabar esu  100% isitikinęs, kad šis postas kaip tik man. Esu veiklus, nuoširdus, atsakingas, visada stengiuosi visiškai išnaudoti visas galimybes. Baigiau Joniškio A. Raudonikio meno mokyklos dailės skyrių, kuriame mokiausi 6 metus. Domiuosi muzika, menu, sportu, istorija, politika ir viskuo, kas tik galėtų būti naudinga. Skaitau įvairias knygas, visada stengiuosi būti visiems vienodai tesingas. Žymusis kinų mastytojas Konfucijus kartą yra pasakęs: „Didžiausios šlovęs nusipelno ne tas, kuris niekuomet neparpuola, o tas, kuris geba pakilti po kiekvienos nesėkmės“. Taigi, tikiuosi šį kartą neparpulti ir laimėti gimnazijos Mokinių Prezidento rinkimus. O tada, visi kartu, kursime geresnę mokyklą!

 

Rrinkiminė programa:

 

 1. Sieksiu, kad gimnazijoje vyrautų šilta ir jauki atmosfera.
  1. Ginsiu mokinių interesus, sieksiu glaudesnių ryšių su mokyklos administracija.
  2. Ieškosiu būdų, kaip paįvairinti mokinių popamokinę veiklą.
  3. Tęsiu buvusių gimnazijos prezidentų vykdomus projektus.
  4. Sieksiu, kad gimnazija diegtų visas mokymo naujoves ir inovacijas.

 

 

Aš, Greta Giedraitytė, esu 10 klasės mokinė. LMP domėtis paskatino bendraklasiai. Pasidomėjusi apie šią veiklą, susižavėjau ir nusprendžiau išbandyti. Kodėl gi ne? Nebijau naujovių, mėgstu eksperementuoti ir užsiimti įvairia veikla. Naudojuosi visomis gyvenimo duotomis progomis. Esu aktyvi, atsakinga, veikli, komunikabili, drąsi, energinga, pozityvi. Domiuosi politika, mėgstu draugų kompaniją, knygas, įvairius kultūrinius renginius, ypač spektaklius. 2012m. puikiai baigiau Joniškio A. Raudonikio meno mokykloje muzikos skyrių, kuriame mokiausi septynerius metus. Esu ir teatro ,,Bendraamžiai“ aktorė, Šiaulių plaukimo mokyklos ,,Delfinas“ mokinė. Domiuosi sportu, bei propaguoju sveiką gyvenimo būdą. Nuo mažų dienų nekeliu sau mažų užduočių. Vadovaujuosi A. Čekuolio knygoje perskaitytais žodžiais: ,,Statyk save kaip strėlę į lanką ir įtempęs kiek gali ­­- šauk. Nebūtinai ir ne visada pataikysi į dešimtuką, bet jeigu neįtempsi - nepataikysi niekur.“ Noriu tobulėti, skleisti idėjas, daryti prasmingus dalykus, atstovauti moksleivių interesus, keisti dabartį, bei drąsiai žiūrėti į ateitį! Manau, kad LMP suteikta patirtis man labai praverstų ateityje. :)

 

Kandidatės į LMP Gretos Giedraitytės rinkiminė programa:

 

 • Aktuali problema - vaikų ir jaunimo laisvalaikis, ypač penktadienio vakarais ir savaitgaliais. Manau, kad ši sritis - puiki terpė aktyviai veiklai ir naujoms idėjoms.
 • Sieksiu, kad mokslas būtų labiau orentuotas į praktinius užsiėmimus, į žinių pritaikymą gyvenime. Mokymosi krūviai turėtų būti peržiūrimi atidžiau.
 • Sieksiu, dar labiau sustiprinti kovą prieš patyčias ir smurtą! Kiekvienas asmuo turi teisę jaustis saugus ir laimingas.
 • Aktyvinsiu ir plėsiu ekologinį ugdymą mokyklose, organizuosiu kuo daugiau ir įvairesnių ekologinių akcijų.
 • Užmegsiu draugiškus santykius su kitomis mokyklomis ir užsienio šalimis.
 • Supažindinsiu mokinius su LMP veikla.

 

 

Esu Tautvydas Čepulis, Joniškio „Aušros“ gimnazijos 3e klasės mokinys. Visada domėjausi jaunimo politika, priklausau Lietuvos Moksleivių Sąjungai, taip pat esu klasės seniūnas, todėl turiu sukaupęs nemažai žinių bei patirties, kaip reikia dirbti su savo krašto jaunimu. Kadangi savo ateitį žadu sieti su politikos mokslais, nusprendžiau dalyvauti rinkimuose į Lietuvos Mokinių Parlamentą. Tikiu, jog įgijęs dar daugiau patirties, ją galėsiu pritaikyti ir panaudoti dirbdamas mūsų krašto bei visos Lietuvos jaunimo labui, todėl būčiau labai dėkingas, jeigu savo balsą atiduotum man!

 

 

Rinkiminė programa

 

 • Skatinsiu bei populiarinsiu jaunimo savanoriškas iniciatyvas, sieksiu kuo daugiau jaunimo įtraukti į labdaringas veiklas.
 • Bandysiu užmegzti ryšius su kitomis Lietuvos bei užsienio mokyklomis, su kuriomis galėtume pasidalinti savo patirtimi, projektais bei idėjomis.
 • Sieksiu užmegzti ryšius su Lietuvos universitetais, kurie galėtų pravesti paskaitas, užsiėmimus, pristatyti savo mokymo įstaigą.
 • Bandysiu pakviesti į mokyklą kuo daugiau įdomių, kūrybingų žmonių iš visos Lietuvos, kurie galėtų pasidalinti savo patirtimi, motyvuoti, įkvėpti gimnazijos mokinius.
 • Skatinsiu jaunimą domėtis savo krašto politika, savo gimnazijos bei visos Lietuvos švietimo aktualijomis.

 

 

 

 

 

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.