gototopgototop
Rugpjūčio - rugsėjo mėn renginių planas
Pirmadienis, 31 Rugpjūtis 2020

Skaityti toliau...
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Netradicinė lietuvių kalbos pamoka „Kaip vėjas į savo namus“- susitikimas su renginių organizatore ir vedėja, humoriste, dainininke, buvusia gimnazijos auklėtine Laima Tamulyte PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 20 Lapkritis 2014 19:23

Jubiliejiniai metai eina į pabaigą, o renginiai vis dar nesibaigia...

Lapkričio 14-ąją gimnazijoje visose klasių grupėse vyko netradicinės lietuvių kalbos pamokos- susitikimai su buvusia gimnazijos mokine LAIMA TAMULYTE. Laima prieš septyniolika metų baigė gimnaziją, tačiau  gimnazijos 95-ečio proga  KAIP VĖJAS SUGRĮŽO Į SAVO NAMUS...

Laima- mūsiškė...nuo šiandien tai žinos jau visi gimnazijos mokiniai.Juk matytas veidas TV ekrane. Laima- dainininkė, humoristė,  renginių organizatorė ir vedėja. Laima vedė  renginius dar besimokydama mokykloje...ir labai sėkmingai. Susitikimo metu jai buvo paruošta staigmena- dėžė, kurioje sudėti dviejų mokykloje Laimos vestų renginių scenarijai ir vaidintų personažų kostiumai. Pirmąjį kostiumą- žydrąją suknelę ji iš karto atpažino ir apgailestavo, kad Žydrosios fėjos apradas nebe toks gražus, koks kad buvo tada. O  antruoju, Gėlių karalienės kostiumu Laima vilkėjo gėlių parado metu, kada mokykloje dar mokėsi pradinukai ir mokykla šventė mokslo metų pabaigimo šventę... „Kaip seniai tai buvo,“- vos prisiminė Laima..     

Viešnia mokiniams pasakojo apie save: kaip neįstojusi į tuometinę Klaipėdos koncervatoriją, išvažiavo mokytis į Vilnių ir ten pasiliko, ir,  ko gero, visam laikui; pasakojo, kaip siekė užsibrėžtų tikslų- vaidinti, dainuoti... Laima pasakojo apie savo rengiamas progamas,  sėkmes ir nesėkmes darbe, laisvalaikį, keliones, vedamus renginius... „Vieno renginio metu man teko pavaduoti buitinės technikos pardavėjus, ir, ką jūs galvojate – per dieną pardaviau prekių už 30 tūkstančių litų!“ – prisipažino žinoma dainininkė, humoristė ir renginių vedėja Laima Tamulytė, geriau žinoma kaip Mama Rock‘N‘Roll. Tačiau dirbti tokio darbo ji nenorėtų, nes šiandien jaučiasi esanti savo rogėse. Ne vienas vestuves, įmonės prezentaciją ar gimtadienį vedusi Laima atskleidė savo darbo virtuvės detales. Pasirodo, reikia labai daug dirbti, kad renginiui gerai pasiruoštum, kad jis pavyktų ir kad kiekvienas užsakovas liktų patenkintas.  Laima mokiniams atviravo apie savo mokyklinius metus- mėgtas ir nemėgtas pamokas, popamokinę veiklą,  moksleiviškas išdaigas ir prispažino, kad mokykla ir „Bendraamžių“ teatras jai buvo atspirties taškai, davęs pagrindus  tolimesniam gyvenimui.

Atsisveikindama Laima prisipažino, kad esanti labai laiminga, kad savo laimės paukštę tikrai jau pagavusi, tačiau turinti naujų sumanymų, kurių atkakliai sieks. Visiems moksleiviams palinkėjo būtinai surasti savo kelią ir juo drąsiai keliauti.

Po susitikimo mokiniai priėję kalbino viešnią, fotografavosi, abiturientai su viešnia net filmuką susuko. Išlydima  Laima Tamulytė džiaugėsi, kad ištruko iš savo kasdienio darbų maratono ir sugrįžo čia, į savo mokyklą, kuri yra jos sėkmingo kelio pradžia.

Neformaliojo švietimo ir pagalbos mokiniui skyriaus vedėja  Vilija Bartašienė

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.