gototopgototop
Džiuginantys penkiolikmečių tyrimo rezultatai
Penktadienis, 21 Rugsėjis 2018

Skaityti toliau...
Rugsėjo mėn. renginių planas
Trečiadienis, 19 Rugsėjis 2018

Skaityti toliau...
Baigiamoji projekto „IKT gabių mokinių ugdyme“ konferencija
Pirmadienis, 10 Rugsėjis 2018

Skaityti toliau...
Atestatų įteikimo šventė
Ketvirtadienis, 19 Liepa 2018

Skaityti toliau...
Karjeros diena 3 klasių mokiniams
Antradienis, 03 Liepa 2018

Skaityti toliau...
Integruota geografijos – istorijos orientacinė pamoka „Žinomas – nežinomas Joniškis“
Penktadienis, 15 Birželis 2018

Skaityti toliau...
Neformalaus ugdymo užsiėmimo tvarkaraštis

Patvirtinta

Joniškio ,,Aušros“ gimnazijos direktoriaus

2017 m. rugsėjo  11 d., Nr. V- 115

                                                                                                                                          

                                                                                                                                         

JONIŠKIO „AUŠROS“ GIMNAZIJA

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO TVARKARAŠTIS

2017-2018 m. m. ( nuo rugsėjo 11 d.)

I pusmetis

Laikas

Programos pavadinimas

Mokytojas

Vieta

 

PIRMADIENIS

   

15.30.- 16.15.

Dainavimo studija

B.Jurgaitytė

206 kab.

14.40.- 15.25.

Muzikos ir audiovizualinio meno studija

B.Jurgaitytė

206 kab.

15.30.- 16.15.

Krepšinis ( merg.)

E.Poliakienė

Sporto salė

13.50-14.35

 Ugdau save

 S.Jonušienė

 Šokių salė

15.30- 16.15

Jaunimo šokių studija

S.Jonušienė

Šokių salė

14.45.-15.30.

Gerumo mokykla

V.Vitkienė

110 kab.

13.50.- 14.35.

Krašto kultūros pažinimo būrelis „Vaikščiotojai“

V. Bartašienė

311 kab.

 

ANTRADIENIS

   

15.40-16.25

Merginų liaudiškų šokių bei muzikinio lavinimo studija

S.Jonušienė

B.Jurgaitytė

Šokių salė

14.45.- 15.30.

„Su daina per gyvenimą“

K.Martinaitienė

113 kab.

14.45.- 15.30

Švedų kalbos būrelis

G. Vilčiauskienė

104 kab.

14.45.- 15.30.

Jaunųjų chemikų tyrėjų klubas

L. Martinkienė

126 kab.

14.45.- 15.30.

Gimnazijos socialinio tinklapio Facebook administravimas.

V. Bartašienė

311 kab.

14.45.- 15.30.

Tinklinis

E.Poliakienė

Sporto salė

9.00-9.45

Kompiuterinis raštingumas.

  1. Laucienė
  2. Nesavas
  3. Laucienė
  4. Nesavas
  5. Laucienė

Suaugusių mokymo skyrius

       
 

TREČIADIENIS

   

13.50-14.35

Asmenybės ugdymas ir visavertis bendravimas

J. Bulzgienė

216 kab.

13.50-14.35

GIS (informacijos pateikimas žemėlapiuose)

G. Motiejuitė

309 kab. (kas antrą savaitę)

14.40.-16.10.

Dainavimo studija

B.Jurgaitytė

206 kab.

15.30- 16.15

Jaunimo šokių studija

S.Jonušienė

Šokių salė 

14.40.- 15.25

Pasiekimų skirtumų išlyginimas (matematika)

 

108 kab.

17.00.-18.30.

Mus supančio pasaulio ir savęs suvokimo atspindys mene.

A.Butkus

Joniškio KC

12.55-13.40

Kompiuterinis raštingumas.

 

Suaugusių mokymo skyrius

 

KETVIRTADIENIS

   

14.40.- 15.25.

Dainavimo studija

B.Jurgaitytė

206 kab

14.45.-15.30

Ugdau save (DOEF apdovanojimai)

V. Vaičiūnienė

302 kab.

15.40-16.25

Merginų liaudiškų šokių bei muzikinio lavinimo studija

S.Jonušienė

B.Jurgaitytė

Šokių salė

15.30-17.00

Krepšinis ( bern.)

Ž.Mačiūnas

Sporto salė

13.50-14.35

Švedų kalbos būrelis

G. Vilčiauskienė

104 kab.

14.45.-15.30

Jaunųjų matematikų mokykla

J. Balzarevičius

204 kab.

14.45.-15.30

Sveika gyvensena

V.Mingailienė

106 kab.

14.40.- 15.25

Darbas su gabiais mokiniais (matematika)

 

108 kab.

16.00.- 16.45.

Gitaros studija

G.Mikalėnas

Aktų salė

13.50-14.35

Kompiuterinis raštingumas.

 

Suaugusių mokymo skyrius

 

PENKTADIENIS

   

14.45.- 15.30.

Įdomioji geografija

G. Motiejuitė

309 kab.

14.45-16.15

 Sportinių žaidimų būrelis.

Ž.Mačiūnas

Sporto salė

13.50.- 14.35.

Pažink save ir kitus

J.Čepulytė

114 kab.

14.45.-16.15.

Jaunieji astronomai

G. Poliakas

125 kab.

       

15.30.- 17.00.

Jaunimo kompasas

I. Jakienė

K.Judžentytė

E. Poliakienė

V.Mingailienė

123 kab.

       
 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2018 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.