gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Aukštosios mokyklos paskelbė minimalius stojimo balus PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 09 Vasaris 2015 11:42

BNS

2015 m. vasario 8 d. 11:48

Daugumos Lietuvos universitetų minimalūs stojimo balai 2015-iems metams svyruoja nuo 1 iki 3, o didžioji dalis kolegijų numatė 0,8 balo slenkstį.

Sausio pabaigoje Švietimo ir mokslo ministerija paragino šalies universitetus numatyti minimalų stojimo balą, kuri būtų ne mažesnis nei 1, nors tai ir nėra privaloma pagal įstatymą. Apie minimalius stojimo balus ministerijai iki savaitgalio pranešė 14 šalies universitetų ir 12 kolegijų.
ŠMM viešųjų ryšių skyrius BNS nurodė, kad „kitos aukštosios mokyklos apie savo minimalius balus informuos kiek vėliau, nes skirtingose aukštosiose mokyklose egzistuoja skirtingos balo tvirtinimo procedūros“.

Konkursinis balas stojantiesiems į aukštąsias mokyklas apskaičiuojamas konvertavus keturių mokomųjų dalykų – brandos egzaminų arba metinių pažymių – rezultatus į 10 balų sistemą.
Apie tai, kad minimalus stojamasis balas balas bus vienetas, ŠMM pranešė Aleksandro Stulginskio universitetas ir Kazimiero Simonavičiaus universitetas.  

Bent su 1,2 siekiančiu minimaliu stojamuoju balu būsimi studentai galės įstoti į Šiaulių universitetą, su 1,5 - į Vilniaus Gedimino technikos universitetą.

Apie dvejetą siekiantį minimalų stojamąjį balą nurodė daugiausiai aukštųjų mokyklų. Bent su tokiu balu bus įmanoma įstoti į Lietuvos sporto, ISM Vadybos ir ekonomikos, Kauno technologijos ir Lietuvos edukologijos universitetai.

2,5 minimalų stojamąjį balą taikys Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetas.

Vilniaus universitetas stojantiesiems 2015 metais taikys 3 siekiantį minimalų stojamąjį balą. Menų studijų programoms tokį patį balą taikys Lietuvos muzikos ir teatro akademija bei Vytauto Didžiojo universitetas. Kitoms studijų programoms šie universitetai taikys atitinkamai 1 ir 2.

Tarp kolegijų didžiausius minimalius stojamuosius balus taikys Vilniaus kolegija (1,1) ir Šiaulių valstybinė kolegija (1).

Žemaitijos kolegija taikys 0,85 minimalų stojamąjį balą.

Socialinių mokslų kolegija, Vilniaus dizaino kolegija, Klaipėdos valstybinė kolegija, Lietuvos verslo kolegija, Kauno technikos kolegija, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla, Alytaus kolegija ir Šv. Ignaco Lojolos kolegija nurodė tokį minimalų stojamąjį balą, kokį rekomendavo nurodyti ŠMM – 0,8.

2015 metais pretenduojantiems gauti valstybės finansavimą studijoms reikės būti išlaikius bent du brandos egzaminus: lietuvių kalbos ir literatūros (valstybinį – stojant į universitetus, valstybinį arba mokyklinį – stojant į kolegijas) ir užsienio kalbos valstybinį egzaminą. Priėmimo į mokamas studijas sąlygas nusistato kiekviena aukštoji mokykla. Stojantiems į valstybės finansuojamą vietą minimalią kartelę nustato Švietimo ir mokslo ministerija.

ŠMM gautus duomenis ketina apibendrinti ir skelbti viešai.

Šiuo metu Vyriausybei svarstyti pateiktos šio įstatymo pataisos, pagal kurias aukštosios mokyklos įsivesti minimalų stojamąjį balą privalėtų. Minimalių balų įvedimui yra pritarusi Lietuvos universitetų rektorių konferencija.

2014 metais mažiausią stojamąjį balą buvo įsivedusios keturios iš 47 aukštųjų mokyklų.

      

BNS                                               http://www.delfi.lt/news/daily/education/aukstosios-mokyklos-paskelbe-minimalius-  stojimo-  balus.d?id=67114078#ixzz3RE4TwvQR

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.