gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Prasideda pagrindinė stojamųjų egzaminų sesija PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 22 Birželis 2015 07:36

Penktadienį, birželio 19 d. prasideda pagrindinė stojamųjų egzaminų sesija stojantiesiems į menų studijų srities ir/ar pedagogo kvalifikaciją suteikiančias studijų programas, kurioms reikia stojamųjų egzaminų arba motyvacijos vertinimo, taip pat į tas studijų programas, į kurias stojamuosius egzaminus ar testus vykdo pačios aukštosios mokyklos.

Į prašymą įtraukus tokį pageidavimą, puslapio viršuje atsiranda paraginimas apsilankyti skiltyje „Stojamieji egzaminai“. Joje pateikiami paskirtųjų stojamųjų egzaminų, testų bei motyvacijos vertinimo tvarkaraščiai. Paskirta arba pasirinkta stojamojo egzamino data bei vieta galioja kaip registracija atitinkamam egzaminui. Visi šioje skiltyje matomi egzaminai yra privalomi stojančiajam.

Į savo prašymą įterpti studijų programas, kurioms reikia stojamųjų egzaminų arba motyvacijos vertinimo galima likus ne mažiau kaip 24 val. iki stojamojo egzamino.

Pagrindinė stojamųjų egzaminų ir stojančiųjų į pedagogo kvalifikaciją suteikiančias studijų programas motyvacijos vertinimo sesija trunka iki liepos 8 d. Stojantieji, papildomo priėmimo metu pasirinkę pedagogo kvalifikaciją suteikiančias studijų programas, galės laikyti motyvacijos vertinimą rugpjūčio 8 d.

Liepos 9–10 d. vyks papildoma stojamųjų egzaminų sesija, liepos 9 d. – papildoma motyvacijos vertinimo sesija. Papildomoje sesijoje gali dalyvauti tik tie stojantieji, kurie užsiregistravo egzaminams ar motyvacijos vertinimui pagrindinėje sesijoje, bet negali juose dalyvauti dėl ligos ar kitos ypač svarbios priežasties.

Jei stojantysis neišlaiko bent vienos stojamojo egzamino dalies, laikoma, kad egzaminas neišlaikytas ir, tokiu atveju, jis nebegali pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą tose studijų programose, kuriose reikalingas tas stojamasis egzaminas. Motyvacijos vertinimas yra privalomas pretenduojant į pedagogo kvalifikaciją suteikiančias studijų programas; išlaikius motyvacijos vertinimą prie konkursinio balo pridedamas 1 ar 2 papildomi balai. Jei stojantysis atvyksta į motyvacijos vertinimą, bet gauna 0 balų, jis gali pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą, jam tiesiog nebus pridėta balų. Jei stojantysis neatvyksta į motyvacijos vertinimą, pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą jis jau nebegali.

Iš viso LAMA BPO informacinėje sistemoje jau užsiregistravo 17 234 stojantieji, 11 652 iš jų jau užpildė savo pagrindinio priėmimo prašymų pageidavimus. Šiuo metu iš LAMA PBO užsiregistravusiųjų stojančiųjų 1 157 užsiregistravo motyvacijos vertinimui, kuris būtinas pretenduojant į pedagogo kvalifikaciją suteikiančias studijų programas, o 1 640 stojančiųjų užsiregistravo laikyti vieną ar daugiau stojamųjų egzaminų į meno srities studijų programas.

2015 m. motyvacijos vertinimo į pedagogikos studijų programas tvarkaraštis
2015 m. stojamųjų egzaminų ir testų tvarkaraštis

Daugiau išsamios informacijos apie bendrąjį priėmimą, studijų programas, egzaminų ir testų laikymo datas galima rasti LAMA BPO tinklalapyje: www.lamabpo.lt

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.